T491C476K010AT4818 KEMET CAP TANT 47.0UF 10.0V
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
T491C476K010AT4818
Апісанне:
CAP TANT 47.0UF 10.0V
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
1.2 Ohm
Ёмістасць :
47µF
Напружанне - Намінальнае :
10V
Памер / вымярэнне :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.110" (2.80mm)
Талерантнасць :
±10%
Тэрмін службы @ Temp. :
2000 Hrs @ 125°C