T491C226M025ZT7280 KEMET CAP TANT 22.0UF 25.0V
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
T491C226M025ZT7280
Апісанне:
CAP TANT 22.0UF 25.0V
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
1 Ohm
Ёмістасць :
22µF
Напружанне - Намінальнае :
25V
Памер / вымярэнне :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.110" (2.80mm)
Талерантнасць :
±20%
Тэрмін службы @ Temp. :
2000 Hrs @ 125°C