T491C155M050AT KEMET CAP TANT 1.5UF 20% 50V 2312
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
T491C155M050AT
Апісанне:
CAP TANT 1.5UF 20% 50V 2312
4 Ohm @ 100kHz
Ёмістасць :
1.5µF
Напружанне - Намінальнае :
50V
Памер / вымярэнне :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.110" (2.80mm)
Талерантнасць :
±20%
Тэрмін службы @ Temp. :
2000 Hrs @ 125°C