T491C106M016ATAU007280 KEMET CAP TANT 10.0UF 16.0V
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
T491C106M016ATAU007280
Апісанне:
CAP TANT 10.0UF 16.0V
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
1.8 Ohm
Ёмістасць :
10µF
Напружанне - Намінальнае :
16V
Памер / вымярэнне :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.110" (2.80mm)
Талерантнасць :
±20%
Тэрмін службы @ Temp. :
2000 Hrs @ 125°C