T491C105K050ATAUTO7606 KEMET CAP TANT 1.00UF 50.0V
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
T491C105K050ATAUTO7606
Апісанне:
CAP TANT 1.00UF 50.0V
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
4.8 Ohm
Ацэнкі :
AEC-Q200
Ёмістасць :
1µF
Напружанне - Намінальнае :
50V
Памер / вымярэнне :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.110" (2.80mm)
Талерантнасць :
±10%
Тэрмін службы @ Temp. :
2000 Hrs @ 125°C