T491C105K050AT4838 KEMET CAP TANT 1.00UF 50.0V
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
T491C105K050AT4838
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP TANT 1.00UF 50.0V
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
4.8 Ohm
Інтэрвал :
Асаблівасці :
General Purpose
Ацэнкі :
Ёмістасць :
1µF
Код памеру вытворцы :
C
Напружанне - Намінальнае :
50V
Пакет / Чахол :
2312 (6032 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.110" (2.80mm)
серыял :
T491
Талерантнасць :
±10%
Тып :
Molded
Тып мацавання :
Surface Mount
Тэрмін службы @ Temp. :
2000 Hrs @ 125°C