T491B476K010AT41537005 KEMET CAP TANT 47.0UF 10.0V
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
T491B476K010AT41537005
Апісанне:
CAP TANT 47.0UF 10.0V
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
1 Ohm
Ёмістасць :
47µF
Напружанне - Намінальнае :
10V
Памер / вымярэнне :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.083" (2.10mm)
серыял :
T491
Талерантнасць :
±10%
Тэрмін службы @ Temp. :
2000 Hrs @ 125°C