T491B226K010AT4081 KEMET CAP TANT 22.0UF 10.0V
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
T491B226K010AT4081
Апісанне:
CAP TANT 22.0UF 10.0V
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
2 Ohm
Ёмістасць :
22µF
Код памеру вытворцы :
B
Напружанне - Намінальнае :
10V
Пакет / Чахол :
1411 (3528 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.083" (2.10mm)
серыял :
T491
Талерантнасць :
±10%
Тэрмін службы @ Temp. :
2000 Hrs @ 125°C