T491A106K006AT KEMET CAP TANT 10UF 6.3V 10% 1206
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
T491A106K006AT
Апісанне:
CAP TANT 10UF 6.3V 10% 1206
4 Ohm
Ёмістасць :
10µF
Код памеру вытворцы :
A
Напружанне - Намінальнае :
6.3V
Пакет / Чахол :
1206 (3216 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.071" (1.80mm)
серыял :
T491
Талерантнасць :
±10%
Тэрмін службы @ Temp. :
2000 Hrs @ 85°C