A700D476M12RATE025 KEMET CAP ALUM POLY 47UF 20% 12.5V SMD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
A700D476M12RATE025
Вытворца:
Апісанне:
CAP ALUM POLY 47UF 20% 12.5V SMD
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
25 mOhm
Імпеданс :
Інтэрвал :
Ацэнкі :
Ёмістасць :
47µF
Напружанне - Намінальнае :
12.5V
Паверхневы мантаж Памер зямлі :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Пакет / Чахол :
2917 (7343 Metric)
Памер / вымярэнне :
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Прыкладанні :
General Purpose
Пульсацыйны ток @ нізкая частата :
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
3.2A @ 100kHz
Рост - седзячы (макс.) :
0.122" (3.10mm)
серыял :
AO-Cap A700
Талерантнасць :
±20%