MKJ1A6F13-37SA ITT Cannon, LLC CONN PLUG FMALE 37POS GOLD CRIMP
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
MKJ1A6F13-37SA
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CONN PLUG FMALE 37POS GOLD CRIMP
Стан RoHs:
Абарона ад пранікнення :
Environment Resistant
Арыентацыя :
A
Асаблівасці :
Shielded
Бягучы рэйтынг :
5A
Кантакт Фініш :
Gold
Колькасць пазіцый :
37
Матэрыял абалонкі, аздабленне :
Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless
Напружанне - Намінальнае :
500VAC