IS43R16160D-6TLI ISSI, Integrated Silicon Solution Inc IC SDRAM 256MBIT 166MHZ 66TSOP
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
IS43R16160D-6TLI
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC SDRAM 256MBIT 166MHZ 66TSOP
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Інтэрфейс памяці :
Parallel
Напружанне - сілкаванне :
2.3 V ~ 2.7 V
Пакет / Чахол :
66-TSSOP (0.400", 10.16mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
66-TSOP II
Памер памяці :
256Mb (16M x 16)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)
серыял :
-
Тактавая частата :
166MHz
Тып мацавання :
Surface Mount
Тып памяці :
Volatile
Тэхналогія :
SDRAM - DDR
Ўпакоўка :
Tray
Фармат памяці :
DRAM
Час доступу :
700ps
Час цыкла запісу - слова, старонка :
15ns
Частка Статус :
Active
в наличии
57,439
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
IS43R16160D-6TLI Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць IS43R16160D-6TLI больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
сэрвісам, купіўшы ChipIc IS43R16160D-6TLI. Калі ласка, не саромейцеся звяртацца наконт
лепшай цаны на IS43R16160D-6TLI. Націсніце, каб атрымаць прапанову
IS43R16160D-6TLI Асаблівасці
IS43R16160D-6TLI is produced by ISSI, Integrated Silicon Solution Inc, belongs to аб'ём памяці.
IS43R16160D-6TLI Падрабязная інфармацыя аб прадукцыі
:
IS43R16160D-6TLI - гэта аб'ём памяці, буферныя ўзмацняльнікі, распрацаваныя і
вырабленыя
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc.
IS43R16160D-6TLI вытворчасці ISSI, Integrated Silicon Solution Inc можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
IS43R16160D-6TLI кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Калі вы не знайшлі запчастку, якую шукаеце, вы можаце звязацца з намі для атрымання дадатковай інфармацыі, такі як колькасць запасаў у табліцы дадзеных IS43R16160D-6TLI (PDF), кошт IS43R16160D-6TLI, Распіноўка IS43R16160D-6TLI, кіраўніцтва IS43R16160D-6TLI і рашэнне на замену IS43R16160D-6TLI.
IS43R16160D-6TLI вытворчасці ISSI, Integrated Silicon Solution Inc можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
IS43R16160D-6TLI кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Калі вы не знайшлі запчастку, якую шукаеце, вы можаце звязацца з намі для атрымання дадатковай інфармацыі, такі як колькасць запасаў у табліцы дадзеных IS43R16160D-6TLI (PDF), кошт IS43R16160D-6TLI, Распіноўка IS43R16160D-6TLI, кіраўніцтва IS43R16160D-6TLI і рашэнне на замену IS43R16160D-6TLI.
IS43R16160D-6TLI FAQ
:
1. What is the maximum operating frequency of the IS43R16160D-6TLI?
The maximum operating frequency of the IS43R16160D-6TLI is 166MHz.
2. What is the maximum clock frequency supported by the IS43R16160D-6TLI?
The IS43R16160D-6TLI supports a maximum clock frequency of 166MHz.
3. What is the operating voltage range for the IS43R16160D-6TLI?
The operating voltage range for the IS43R16160D-6TLI is 2.7V to 3.6V.
4. Can the IS43R16160D-6TLI operate at industrial temperature ranges?
Yes, the IS43R16160D-6TLI is designed to operate at industrial temperature ranges.
5. What is the typical standby current consumption of the IS43R16160D-6TLI?
The typical standby current consumption of the IS43R16160D-6TLI is 1μA.
6. Does the IS43R16160D-6TLI support burst read and write operations?
Yes, the IS43R16160D-6TLI supports burst read and write operations.
7. What is the data transfer rate of the IS43R16160D-6TLI?
The data transfer rate of the IS43R16160D-6TLI is 333MB/s.
8. Is the IS43R16160D-6TLI compatible with DDR2 SDRAM interfaces?
Yes, the IS43R16160D-6TLI is compatible with DDR2 SDRAM interfaces.
9. What is the package type of the IS43R16160D-6TLI?
The IS43R16160D-6TLI is available in a 96-ball FBGA package.
10. Can the IS43R16160D-6TLI be used in automotive applications?
Yes, the IS43R16160D-6TLI is suitable for use in automotive applications.
The maximum operating frequency of the IS43R16160D-6TLI is 166MHz.
2. What is the maximum clock frequency supported by the IS43R16160D-6TLI?
The IS43R16160D-6TLI supports a maximum clock frequency of 166MHz.
3. What is the operating voltage range for the IS43R16160D-6TLI?
The operating voltage range for the IS43R16160D-6TLI is 2.7V to 3.6V.
4. Can the IS43R16160D-6TLI operate at industrial temperature ranges?
Yes, the IS43R16160D-6TLI is designed to operate at industrial temperature ranges.
5. What is the typical standby current consumption of the IS43R16160D-6TLI?
The typical standby current consumption of the IS43R16160D-6TLI is 1μA.
6. Does the IS43R16160D-6TLI support burst read and write operations?
Yes, the IS43R16160D-6TLI supports burst read and write operations.
7. What is the data transfer rate of the IS43R16160D-6TLI?
The data transfer rate of the IS43R16160D-6TLI is 333MB/s.
8. Is the IS43R16160D-6TLI compatible with DDR2 SDRAM interfaces?
Yes, the IS43R16160D-6TLI is compatible with DDR2 SDRAM interfaces.
9. What is the package type of the IS43R16160D-6TLI?
The IS43R16160D-6TLI is available in a 96-ball FBGA package.
10. Can the IS43R16160D-6TLI be used in automotive applications?
Yes, the IS43R16160D-6TLI is suitable for use in automotive applications.
IS43R16160D-6TLI Змяненні, ключавыя словы
:
IS43R16160D-6TLI Кошт
IS43R16160D-6TLI Малюнак
IS43R16160D-6TLI Напружанне на выснове
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "IS43"
