PM1A184F Inventus Power CAP FILM 0.18UF 100VDC AXIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
PM1A184F
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP FILM 0.18UF 100VDC AXIAL
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
Інтэрвал :
Асаблівасці :
Ацэнкі :
Дыэлектрычны матэрыял :
Polyester, Metallized
Ёмістасць :
0.18µF
Намінальнае напружанне - DC :
100V