X9418WV24IZ-2.7 Intersil IC XDCP DUAL 64TAP 10K 24-TSSOP
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
X9418WV24IZ-2.7
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC XDCP DUAL 64TAP 10K 24-TSSOP
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Інтэрфейс :
I²C
Асаблівасці :
able Address
Канфігурацыя :
Potentiometer
Колькасць контураў :
2
Колькасць кранаў :
64
Конусность :
Linear
Напружанне - сілкаванне :
±2.7 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
24-TSSOP
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
серыял :
XDCP™
Супраціў (Ом) :
10k
Супраціў - шклоачышчальнік (Ом) (тып) :
150
Талерантнасць :
±20%
Тып памяці :
Non-Volatile
Тэмпературны каэфіцыент (Typ) :
±300 ppm/°C