477UER016MFH Illinois Capacitor CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
477UER016MFH
Вытворца:
Апісанне:
CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
350 mOhm
Імпеданс :
Інтэрвал :
0.138" (3.50mm)
Ацэнкі :
Ёмістасць :
470µF
Напружанне - Намінальнае :
16V
Паверхневы мантаж Памер зямлі :
Пакет / Чахол :
Radial, Can
Памер / вымярэнне :
0.315" Dia (8.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 105°C
Прыкладанні :
Decoupling
Пульсацыйны ток @ нізкая частата :
270mA @ 120Hz
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
5.4A @ 100kHz
Рост - седзячы (макс.) :
0.512" (13.00mm)
серыял :
UER
Талерантнасць :
±20%
Тып :
Polymer
Тып мацавання :
Through Hole
Тэрмін службы @ Temp. :
5000 Hrs @ 105°C