157ULR020MGU Illinois Capacitor CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V T/H
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
157ULR020MGU
Вытворца:
Апісанне:
CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V T/H
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
1.11 Ohm
Імпеданс :
Інтэрвал :
0.197" (5.00mm)
Ацэнкі :
Ёмістасць :
150µF
Напружанне - Намінальнае :
20V
Паверхневы мантаж Памер зямлі :
Пакет / Чахол :
Radial, Can
Памер / вымярэнне :
0.394" Dia (10.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 105°C
Прыкладанні :
Decoupling
Пульсацыйны ток @ нізкая частата :
145mA @ 120Hz
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
2.9A @ 100kHz
Рост - седзячы (макс.) :
0.551" (14.00mm)
серыял :
ULR
Талерантнасць :
±20%
Тып :
Polymer
Тып мацавання :
Through Hole
Тэрмін службы @ Temp. :
2000 Hrs @ 105°C