IDT79RC32V332-133DHG IDT, Integrated Device Technology Inc IC MPU INTERPRISE 133MHZ 208QFP
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
IDT79RC32V332-133DHG
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC MPU INTERPRISE 133MHZ 208QFP
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Ethernet :
SATA :
USB :
Кантролеры аператыўнай памяці :
SDRAM
Кантролеры дысплея і інтэрфейсу :
Капрацэсары/DSP :
Колькасць ядраў/шырыня шыны :
1 Core, 32-Bit
Напружанне - I/O :
3.3V
Пакет / Чахол :
208-BFQFP
Пакет прылады пастаўшчыка :
208-PQFP (28x28)
Паскарэнне графікі :
No
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 70°C (TA)
серыял :
Interprise™
Ўпакоўка :
Tray
Функцыі бяспекі :
хуткасць :
133MHz