8N4SV76AC-0140CDI IDT, Integrated Device Technology Inc IC OSC VCXO 133.333333MHZ 6-CLCC
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
8N4SV76AC-0140CDI
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC OSC VCXO 133.333333MHZ 6-CLCC
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Граф :
Напружанне - сілкаванне :
3.135 V ~ 3.465 V
Пакет / Чахол :
6-CLCC
Пакет прылады пастаўшчыка :
6-CLCC (7x5)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
серыял :
FemtoClock® NG
Ток - Забеспячэнне :
140mA