8N4QV01LG-0075CDI8 IDT, Integrated Device Technology Inc IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
8N4QV01LG-0075CDI8
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Граф :
Напружанне - сілкаванне :
2.375 V ~ 2.625 V
Пакет / Чахол :
10-CLCC
Пакет прылады пастаўшчыка :
10-CLCC (7x5)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
серыял :
FemtoClock® NG
Ток - Забеспячэнне :
155mA
Тып :
VCXO
Тып мацавання :
Surface Mount
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Частата :
150MHz, 75MHz, 150MHz, 75MHz