8N3Q001FG-0025CDI IDT, Integrated Device Technology Inc IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
8N3Q001FG-0025CDI
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Граф :
Напружанне - сілкаванне :
2.375 V ~ 2.625 V
Пакет / Чахол :
10-CLCC
Пакет прылады пастаўшчыка :
10-CLCC (7x5)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
серыял :
FemtoClock® NG
Ток - Забеспячэнне :
136mA
Тып :
Clock Oscillator
Тып мацавання :
Surface Mount
Ўпакоўка :
Tray
Частата :
25MHz, 25MHz, 19.44MHz, 19.44MHz