11SM7601-H4 Honeywell Sensing and Productivity Solutions SWITCH SNAP ACTION SPDT 4A 250V
Выключальнікі
Нумар вытворцы:
11SM7601-H4
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
SWITCH SNAP ACTION SPDT 4A 250V
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Абарона ад пранікнення :
Аператыўная сіла :
56gf
Асаблівасці :
Бягучы рэйтынг :
4A (AC), 5A (DC)
Вызваленне сілы :
14gf
Дыферэнцыяльнае падарожжа :
0.002" (0.05mm)
Намінальнае напружанне - DC :
30V
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
250V
Перадпадарожны :
0.020" (0.5mm)
Пераход :
0.005" (0.13mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
серыял :
SM
Стыль заканчэння :
Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)