HR10-10P-12P(73) Hirose Electric Co Ltd CONN PLUG MALE 12POS GOLD SOLDER
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
HR10-10P-12P(73)
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CONN PLUG MALE 12POS GOLD SOLDER
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Абарона ад пранікнення :
Арыентацыя :
Keyed
Асаблівасці :
Бягучы рэйтынг :
2A
Кантакт Фініш :
Gold
Колькасць пазіцый :
12
Матэрыял абалонкі, аздабленне :
Brass and Zinc, Nickel Plated
Напружанне - Намінальнае :
100VAC