1591FUBK Hammond Manufacturing FLANGE ABS 5.7X4.6X0.1 BLACK
Скрынкі, шафы, стойкі
Нумар вытворцы:
1591FUBK
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
FLANGE ABS 5.7X4.6X0.1 BLACK
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Flame Retardant
Для выкарыстання з/сумежнымі прадуктамі :
1591U Series
Колер :
Black
Матэрыял :
Plastic, ABS
Памер / вымярэнне :
5.717" L x 4.587" W x 0.118" H (145.21mm x 116.51mm x 3.00mm)
серыял :
1591
Тып :
Cover, Lid
Частка Статус :
Active
в наличии
48,000
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
1591FUBK Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 1591FUBK больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
1591FUBK Асаблівасці
1591FUBK is produced by Hammond Manufacturing, belongs to Кампаненты скрынкі.
вырабленыя
Hammond Manufacturing.
1591FUBK вытворчасці Hammond Manufacturing можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1591FUBK кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
1591FUBK Кошт
1591FUBK Малюнак
1591FUBK Напружанне на выснове
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1591"