1591FGBK Hammond Manufacturing FLANGE ABS 5.7X3.5X0.1 BLACK
Скрынкі, шафы, стойкі
Нумар вытворцы:
1591FGBK
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
FLANGE ABS 5.7X3.5X0.1 BLACK
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Flame Retardant
Для выкарыстання з/сумежнымі прадуктамі :
1591G Series
Колер :
Black
Матэрыял :
Plastic, ABS
Памер / вымярэнне :
5.744" L x 3.543" W x 0.118" H (145.90mm x 89.99mm x 3.00mm)
серыял :
1591
Тып :
Cover, Lid
Частка Статус :
Active
в наличии
24,653
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
1591FGBK Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 1591FGBK больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
1591FGBK Асаблівасці
1591FGBK is produced by Hammond Manufacturing, belongs to Кампаненты скрынкі.
вырабленыя
Hammond Manufacturing.
1591FGBK вытворчасці Hammond Manufacturing можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1591FGBK кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
1591FGBK Кошт
1591FGBK Малюнак
1591FGBK Напружанне на выснове
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1591"