1457KEP-10 Hammond Manufacturing EMI/RFI END PANELS 10/PACK
Скрынкі, шафы, стойкі
Нумар вытворцы:
1457KEP-10
Апісанне:
EMI/RFI END PANELS 10/PACK
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
EMI Gasket, IP54
Для выкарыстання з/сумежнымі прадуктамі :
1457 Series
Матэрыял :
Metal, Aluminum
Памер / вымярэнне :
3.425" L x 1.855" W (87.00mm x 47.12mm)
серыял :
1457-EMI
Тып :
Panel, End
в наличии
29,198
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
1457KEP-10 Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 1457KEP-10 больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
1457KEP-10 Асаблівасці
1457KEP-10 is produced by Hammond Manufacturing, belongs to Кампаненты скрынкі.
вырабленыя
Hammond Manufacturing.
1457KEP-10 вытворчасці Hammond Manufacturing можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1457KEP-10 кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
1457KEP-10 Кошт
1457KEP-10 Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1457"