1455TPLTBU Hammond Manufacturing BEZEL SOLID PLASTIC BLUE 2/PACK
Скрынкі, шафы, стойкі
Нумар вытворцы:
1455TPLTBU
Апісанне:
BEZEL SOLID PLASTIC BLUE 2/PACK
Колер :
Translucent - Blue
Матэрыял :
Plastic, Polycarbonate
Памер / вымярэнне :
6.673" L x 2.190" W x 0.453" H (169.49mm x 55.63mm x 11.51mm)
Тып :
Bezel
в наличии
41,123
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
1455TPLTBU Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 1455TPLTBU больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
1455TPLTBU Асаблівасці
1455TPLTBU is produced by Hammond Manufacturing, belongs to Кампаненты скрынкі.
вырабленыя
Hammond Manufacturing.
1455TPLTBU вытворчасці Hammond Manufacturing можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1455TPLTBU кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
1455TPLTBU Кошт
1455TPLTBU Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1455"