1455TBBK Hammond Manufacturing BEZEL OPEN PLASTIC BLACK 2/PACK
Скрынкі, шафы, стойкі
Нумар вытворцы:
1455TBBK
Апісанне:
BEZEL OPEN PLASTIC BLACK 2/PACK
Колер :
Black
Матэрыял :
Plastic, ABS
Памер / вымярэнне :
6.673" L x 2.190" W x 0.453" H (169.49mm x 55.63mm x 11.51mm)
Тып :
Bezel
в наличии
56,581
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
1455TBBK Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 1455TBBK больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
1455TBBK Асаблівасці
1455TBBK is produced by Hammond Manufacturing, belongs to Кампаненты скрынкі.
вырабленыя
Hammond Manufacturing.
1455TBBK вытворчасці Hammond Manufacturing можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1455TBBK кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
1455TBBK Кошт
1455TBBK Малюнак
1455TBBK Напружанне на выснове
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1455"