1455RBRED Hammond Manufacturing BEZEL OPEN PLASTIC RED 2/PACK
Скрынкі, шафы, стойкі
Нумар вытворцы:
1455RBRED
Апісанне:
BEZEL OPEN PLASTIC RED 2/PACK
1455R Series
Колер :
Red
Матэрыял :
Plastic, ABS
Памер / вымярэнне :
6.673" L x 1.363" W x 0.453" H (169.49mm x 34.62mm x 11.51mm)
серыял :
1455
Тып :
Bezel
в наличии
57,168
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
1455RBRED Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 1455RBRED больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
1455RBRED Асаблівасці
1455RBRED is produced by Hammond Manufacturing, belongs to Кампаненты скрынкі.
вырабленыя
Hammond Manufacturing.
1455RBRED вытворчасці Hammond Manufacturing можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1455RBRED кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
1455RBRED Кошт
1455RBRED Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1455"