1455RBBK-10 Hammond Manufacturing BEZEL OPEN PLASTIC BLACK 10/PACK
Скрынкі, шафы, стойкі
Нумар вытворцы:
1455RBBK-10
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
BEZEL OPEN PLASTIC BLACK 10/PACK
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Для выкарыстання з/сумежнымі прадуктамі :
1455R Series
Колер :
Black
Матэрыял :
Plastic, ABS
Памер / вымярэнне :
6.673" L x 1.363" W x 0.453" H (169.49mm x 34.62mm x 11.51mm)
серыял :
1455
Тып :
Bezel
Частка Статус :
Active
в наличии
51,130
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
1455RBBK-10 Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 1455RBBK-10 больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
1455RBBK-10 Асаблівасці
1455RBBK-10 is produced by Hammond Manufacturing, belongs to Кампаненты скрынкі.
вырабленыя
Hammond Manufacturing.
1455RBBK-10 вытворчасці Hammond Manufacturing можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1455RBBK-10 кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
1455RBBK-10 Кошт
1455RBBK-10 Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1455"