1455QPLBK Hammond Manufacturing BEZEL SOLID PLASTIC BLACK 2/PACK
Скрынкі, шафы, стойкі
Нумар вытворцы:
1455QPLBK
Апісанне:
BEZEL SOLID PLASTIC BLACK 2/PACK
Колер :
Black
Матэрыял :
Plastic, ABS
Памер / вымярэнне :
5.079" L x 2.170" W x 0.413" H (129.01mm x 55.12mm x 10.49mm)
в наличии
19,365
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
1455QPLBK Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 1455QPLBK больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
1455QPLBK Асаблівасці
1455QPLBK is produced by Hammond Manufacturing, belongs to Кампаненты скрынкі.
вырабленыя
Hammond Manufacturing.
1455QPLBK вытворчасці Hammond Manufacturing можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1455QPLBK кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
1455QPLBK Кошт
1455QPLBK Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1455"