1455QBTBU Hammond Manufacturing BEZEL OPEN PLASTIC BLUE 2/PACK
Скрынкі, шафы, стойкі
Нумар вытворцы:
1455QBTBU
Апісанне:
BEZEL OPEN PLASTIC BLUE 2/PACK
Колер :
Translucent - Blue
Матэрыял :
Plastic, Polycarbonate
Памер / вымярэнне :
5.079" L x 2.170" W x 0.413" H (129.01mm x 55.12mm x 10.49mm)
в наличии
12,913
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
1455QBTBU Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 1455QBTBU больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
1455QBTBU Асаблівасці
1455QBTBU is produced by Hammond Manufacturing, belongs to Кампаненты скрынкі.
вырабленыя
Hammond Manufacturing.
1455QBTBU вытворчасці Hammond Manufacturing можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1455QBTBU кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
1455QBTBU Кошт
1455QBTBU Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1455"