1455QBBK Hammond Manufacturing BEZEL OPEN PLASTIC BLACK 2/PACK
Скрынкі, шафы, стойкі
Нумар вытворцы:
1455QBBK
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
BEZEL OPEN PLASTIC BLACK 2/PACK
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Для выкарыстання з/сумежнымі прадуктамі :
1455Q Series
Колер :
Black
Матэрыял :
Plastic, ABS
Памер / вымярэнне :
5.079" L x 2.170" W x 0.413" H (129.01mm x 55.12mm x 10.49mm)
серыял :
1455
Тып :
Bezel
Частка Статус :
Active
в наличии
20,999
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
1455QBBK Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 1455QBBK больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
1455QBBK Асаблівасці
1455QBBK is produced by Hammond Manufacturing, belongs to Кампаненты скрынкі.
вырабленыя
Hammond Manufacturing.
1455QBBK вытворчасці Hammond Manufacturing можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1455QBBK кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
1455QBBK Кошт
1455QBBK Малюнак
1455QBBK Напружанне на выснове
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1455"