1455PPLBK Hammond Manufacturing BEZEL SOLID PLASTIC BLACK 2/PACK
Скрынкі, шафы, стойкі
Нумар вытворцы:
1455PPLBK
Апісанне:
BEZEL SOLID PLASTIC BLACK 2/PACK
Колер :
Black
Матэрыял :
Plastic, ABS
Памер / вымярэнне :
5.079" L x 1.344" W x 0.413" H (129.01mm x 34.14mm x 10.49mm)
в наличии
30,141
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
1455PPLBK Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 1455PPLBK больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
1455PPLBK Асаблівасці
1455PPLBK is produced by Hammond Manufacturing, belongs to Кампаненты скрынкі.
вырабленыя
Hammond Manufacturing.
1455PPLBK вытворчасці Hammond Manufacturing можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1455PPLBK кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
1455PPLBK Кошт
1455PPLBK Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1455"