1455PBTRD Hammond Manufacturing BEZEL OPEN PLASTIC RED 2/PACK
Скрынкі, шафы, стойкі
Нумар вытворцы:
1455PBTRD
Апісанне:
BEZEL OPEN PLASTIC RED 2/PACK
Колер :
Translucent - Red
Матэрыял :
Plastic, Polycarbonate
Памер / вымярэнне :
5.079" L x 1.344" W x 0.413" H (129.01mm x 34.14mm x 10.49mm)
в наличии
55,844
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
1455PBTRD Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 1455PBTRD больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
1455PBTRD Асаблівасці
1455PBTRD is produced by Hammond Manufacturing, belongs to Кампаненты скрынкі.
вырабленыя
Hammond Manufacturing.
1455PBTRD вытворчасці Hammond Manufacturing можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1455PBTRD кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
1455PBTRD Кошт
1455PBTRD Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1455"