1455PBBK Hammond Manufacturing BEZEL OPEN PLASTIC BLACK 2/PACK
Скрынкі, шафы, стойкі
Нумар вытворцы:
1455PBBK
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
BEZEL OPEN PLASTIC BLACK 2/PACK
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Для выкарыстання з/сумежнымі прадуктамі :
1455P Series
Колер :
Black
Матэрыял :
Plastic, ABS
Памер / вымярэнне :
5.079" L x 1.344" W x 0.413" H (129.01mm x 34.14mm x 10.49mm)
серыял :
1455
Тып :
Bezel
Частка Статус :
Active
в наличии
20,714
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
1455PBBK Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 1455PBBK больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
1455PBBK Асаблівасці
1455PBBK is produced by Hammond Manufacturing, belongs to Кампаненты скрынкі.
вырабленыя
Hammond Manufacturing.
1455PBBK вытворчасці Hammond Manufacturing можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1455PBBK кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
1455PBBK Кошт
1455PBBK Малюнак
1455PBBK Напружанне на выснове
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1455"