1455NBTRD-10 Hammond Manufacturing BEZEL OPEN PLASTIC RED 10/PACK
Скрынкі, шафы, стойкі
Нумар вытворцы:
1455NBTRD-10
Апісанне:
BEZEL OPEN PLASTIC RED 10/PACK
1455N Series
Колер :
Translucent - Red
Матэрыял :
Plastic, Polycarbonate
Памер / вымярэнне :
4.178" L x 2.210" W x 0.354" H (106.12mm x 56.13mm x 8.99mm)
в наличии
57,644
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 1455NBTRD-10 больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
1455NBTRD-10 Асаблівасці
1455NBTRD-10 is produced by Hammond Manufacturing, belongs to Кампаненты скрынкі.
вырабленыя
Hammond Manufacturing.
1455NBTRD-10 вытворчасці Hammond Manufacturing можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1455NBTRD-10 кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
1455NBTRD-10 Кошт
1455NBTRD-10 Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1455"