1455NBTBU Hammond Manufacturing BEZEL OPEN PLASTIC BLUE 2/PACK
Скрынкі, шафы, стойкі
Нумар вытворцы:
1455NBTBU
Апісанне:
BEZEL OPEN PLASTIC BLUE 2/PACK
1455N Series
Колер :
Translucent - Blue
Матэрыял :
Plastic, Polycarbonate
Памер / вымярэнне :
4.178" L x 2.210" W x 0.354" H (106.12mm x 56.13mm x 8.99mm)
в наличии
32,840
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
1455NBTBU Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 1455NBTBU больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
1455NBTBU Асаблівасці
1455NBTBU is produced by Hammond Manufacturing, belongs to Кампаненты скрынкі.
вырабленыя
Hammond Manufacturing.
1455NBTBU вытворчасці Hammond Manufacturing можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1455NBTBU кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
1455NBTBU Кошт
1455NBTBU Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1455"