1455LBTRD Hammond Manufacturing BEZEL OPEN PLASTIC RED 2/PACK
Скрынкі, шафы, стойкі
Нумар вытворцы:
1455LBTRD
Апісанне:
BEZEL OPEN PLASTIC RED 2/PACK
Колер :
Translucent - Red
Матэрыял :
Plastic, Polycarbonate
Памер / вымярэнне :
4.178" L x 1.324" W x 0.354" H (106.12mm x 33.63mm x 8.99mm)
Тып :
Bezel
в наличии
53,550
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
1455LBTRD Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 1455LBTRD больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
1455LBTRD Асаблівасці
1455LBTRD is produced by Hammond Manufacturing, belongs to Кампаненты скрынкі.
вырабленыя
Hammond Manufacturing.
1455LBTRD вытворчасці Hammond Manufacturing можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1455LBTRD кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
1455LBTRD Кошт
1455LBTRD Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1455"