1455LBBK Hammond Manufacturing BEZEL OPEN PLASTIC BLACK 2/PACK
Скрынкі, шафы, стойкі
Нумар вытворцы:
1455LBBK
Апісанне:
BEZEL OPEN PLASTIC BLACK 2/PACK
Колер :
Black
Матэрыял :
Plastic, ABS
Памер / вымярэнне :
4.178" L x 1.324" W x 0.354" H (106.12mm x 33.63mm x 8.99mm)
Тып :
Bezel
в наличии
43,396
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
1455LBBK Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 1455LBBK больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
1455LBBK Асаблівасці
1455LBBK is produced by Hammond Manufacturing, belongs to Кампаненты скрынкі.
вырабленыя
Hammond Manufacturing.
1455LBBK вытворчасці Hammond Manufacturing можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1455LBBK кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
1455LBBK Кошт
1455LBBK Малюнак
1455LBBK Напружанне на выснове
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1455"