1455KPLTBU Hammond Manufacturing BEZEL SOLID PLASTIC BLUE 2/PACK
Скрынкі, шафы, стойкі
Нумар вытворцы:
1455KPLTBU
Апісанне:
BEZEL SOLID PLASTIC BLUE 2/PACK
Колер :
Translucent - Blue
Матэрыял :
Plastic, Polycarbonate
Памер / вымярэнне :
3.194" L x 1.816" W x 0.354" H (81.13mm x 46.13mm x 8.99mm)
в наличии
28,457
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
1455KPLTBU Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 1455KPLTBU больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
1455KPLTBU Асаблівасці
1455KPLTBU is produced by Hammond Manufacturing, belongs to Кампаненты скрынкі.
вырабленыя
Hammond Manufacturing.
1455KPLTBU вытворчасці Hammond Manufacturing можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1455KPLTBU кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
1455KPLTBU Кошт
1455KPLTBU Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1455"