1455KPLBK Hammond Manufacturing BEZEL SOLID PLASTIC BLACK 2/PACK
Скрынкі, шафы, стойкі
Нумар вытворцы:
1455KPLBK
Апісанне:
BEZEL SOLID PLASTIC BLACK 2/PACK
Колер :
Black
Матэрыял :
Plastic, ABS
Памер / вымярэнне :
3.194" L x 1.816" W x 0.354" H (81.13mm x 46.13mm x 8.99mm)
в наличии
57,510
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
1455KPLBK Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 1455KPLBK больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
1455KPLBK Асаблівасці
1455KPLBK is produced by Hammond Manufacturing, belongs to Кампаненты скрынкі.
вырабленыя
Hammond Manufacturing.
1455KPLBK вытворчасці Hammond Manufacturing можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1455KPLBK кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
1455KPLBK Кошт
1455KPLBK Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1455"