1455KBTRD-10 Hammond Manufacturing BEZEL OPEN PLASTIC RED 10/PACK
Скрынкі, шафы, стойкі
Нумар вытворцы:
1455KBTRD-10
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
BEZEL OPEN PLASTIC RED 10/PACK
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Для выкарыстання з/сумежнымі прадуктамі :
1455K Series
Колер :
Translucent - Red
Матэрыял :
Plastic, Polycarbonate
Памер / вымярэнне :
3.194" L x 1.816" W x 0.354" H (81.13mm x 46.13mm x 8.99mm)
серыял :
1455
Тып :
Bezel
Частка Статус :
Active
в наличии
40,182
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 1455KBTRD-10 больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
1455KBTRD-10 Асаблівасці
1455KBTRD-10 is produced by Hammond Manufacturing, belongs to Кампаненты скрынкі.
вырабленыя
Hammond Manufacturing.
1455KBTRD-10 вытворчасці Hammond Manufacturing можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1455KBTRD-10 кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
1455KBTRD-10 Кошт
1455KBTRD-10 Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1455"