1455JPLTBU Hammond Manufacturing BEZEL SOLID PLASTIC BLUE 2/PACK
Скрынкі, шафы, стойкі
Нумар вытворцы:
1455JPLTBU
Апісанне:
BEZEL SOLID PLASTIC BLUE 2/PACK
1455J Series
Колер :
Translucent - Blue
Матэрыял :
Plastic, Polycarbonate
Памер / вымярэнне :
3.194" L x 1.186" W x 0.354" H (81.13mm x 30.12mm x 8.99mm)
в наличии
55,863
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
1455JPLTBU Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 1455JPLTBU больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
1455JPLTBU Асаблівасці
1455JPLTBU is produced by Hammond Manufacturing, belongs to Кампаненты скрынкі.
вырабленыя
Hammond Manufacturing.
1455JPLTBU вытворчасці Hammond Manufacturing можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1455JPLTBU кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
1455JPLTBU Кошт
1455JPLTBU Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1455"