1455CPLY Hammond Manufacturing BEZEL SOLID PLAS YELLOW 2/PACK
Скрынкі, шафы, стойкі
Нумар вытворцы:
1455CPLY
Апісанне:
BEZEL SOLID PLAS YELLOW 2/PACK
Колер :
Yellow
Матэрыял :
Plastic, ABS
Памер / вымярэнне :
2.249" L x 1.029" W x 0.354" H (57.12mm x 26.14mm x 8.99mm)
Тып :
Bezel
в наличии
57,192
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
1455CPLY Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 1455CPLY больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
1455CPLY Асаблівасці
1455CPLY is produced by Hammond Manufacturing, belongs to Кампаненты скрынкі.
вырабленыя
Hammond Manufacturing.
1455CPLY вытворчасці Hammond Manufacturing можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1455CPLY кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
1455CPLY Кошт
1455CPLY Малюнак
1455CPLY Напружанне на выснове
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1455"