1455CAL-10 Hammond Manufacturing END PANEL ALUMINUM CLEAR 10/PACK
Скрынкі, шафы, стойкі
Нумар вытворцы:
1455CAL-10
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
END PANEL ALUMINUM CLEAR 10/PACK
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Для выкарыстання з/сумежнымі прадуктамі :
1455C Series
Колер :
Clear
Матэрыял :
Metal, Aluminum
Памер / вымярэнне :
2.123" L x 0.903" W x 0.059" H (53.92mm x 22.94mm x 1.50mm)
серыял :
1455
Тып :
Panel, End
Частка Статус :
Active
в наличии
55,569
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
1455CAL-10 Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 1455CAL-10 больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
1455CAL-10 Асаблівасці
1455CAL-10 is produced by Hammond Manufacturing, belongs to Кампаненты скрынкі.
вырабленыя
Hammond Manufacturing.
1455CAL-10 вытворчасці Hammond Manufacturing можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1455CAL-10 кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
1455CAL-10 Кошт
1455CAL-10 Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1455"