1455BPLBK Hammond Manufacturing BEZEL SOLID PLASTIC BLACK 2/PACK
Скрынкі, шафы, стойкі
Нумар вытворцы:
1455BPLBK
Апісанне:
BEZEL SOLID PLASTIC BLACK 2/PACK
1455B Series
Колер :
Black
Матэрыял :
Plastic, ABS
Памер / вымярэнне :
2.836" L x 0.748" W x 0.118" H (72.03mm x 19.00mm x 3.00mm)
серыял :
1455
Тып :
Bezel
в наличии
41,829
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
1455BPLBK Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 1455BPLBK больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
1455BPLBK Асаблівасці
1455BPLBK is produced by Hammond Manufacturing, belongs to Кампаненты скрынкі.
вырабленыя
Hammond Manufacturing.
1455BPLBK вытворчасці Hammond Manufacturing можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1455BPLBK кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
1455BPLBK Кошт
1455BPLBK Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1455"