1455APLBK-10 Hammond Manufacturing BEZEL SOLID PLASTIC BLK 10/PACK
Скрынкі, шафы, стойкі
Нумар вытворцы:
1455APLBK-10
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
BEZEL SOLID PLASTIC BLK 10/PACK
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Для выкарыстання з/сумежнымі прадуктамі :
1455A Series
Колер :
Black
Матэрыял :
Plastic, ABS
Памер / вымярэнне :
2.756" L x 0.472" W x 0.098" H (70.00mm x 11.99mm x 2.49mm)
серыял :
1455
Тып :
Bezel
Частка Статус :
Active
в наличии
57,540
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 1455APLBK-10 больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
1455APLBK-10 Асаблівасці
1455APLBK-10 is produced by Hammond Manufacturing, belongs to Кампаненты скрынкі.
вырабленыя
Hammond Manufacturing.
1455APLBK-10 вытворчасці Hammond Manufacturing можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1455APLBK-10 кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
1455APLBK-10 Кошт
1455APLBK-10 Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1455"