1451-16BK3 Hammond Manufacturing COVER FOR CHASSIS 10X6X5.2" BLK
Скрынкі, шафы, стойкі
Нумар вытворцы:
1451-16BK3
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
COVER FOR CHASSIS 10X6X5.2" BLK
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Perforated
Для выкарыстання з/сумежнымі прадуктамі :
1441, 1444 Series
Колер :
Black
Матэрыял :
Metal, Steel
Памер / вымярэнне :
10.000" L x 6.000" W x 5.200" H (254.00mm x 152.40mm x 132.08mm)
серыял :
1451
Тып :
Cover, Lid
Частка Статус :
Active
в наличии
51,256
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
1451-16BK3 Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 1451-16BK3 больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
1451-16BK3 Асаблівасці
1451-16BK3 is produced by Hammond Manufacturing, belongs to Кампаненты скрынкі.
вырабленыя
Hammond Manufacturing.
1451-16BK3 вытворчасці Hammond Manufacturing можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1451-16BK3 кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
1451-16BK3 Кошт
1451-16BK3 Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1451"