71A30-01-6-02N Grayhill Inc. SWITCH ROTARY 2POS 250MA 115V
Выключальнікі
Нумар вытворцы:
71A30-01-6-02N
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
SWITCH ROTARY 2POS 250MA 115V
Стан RoHs:
Індэксныя прыпынкі :
Fixed
Асаблівасці :
Бягучы рэйтынг :
250mA (AC/DC)
Глыбіня за панэллю :
19.33mm
Даўжыня прывада :
9.53mm
Кантакт Фініш :
Кантактны матэрыял :
Silver Alloy
Колькасць калод :
1
Колькасць пазіцый :
2
Колькасць палякаў на калоду :
6
Кут кідка :
30°
Намінальнае напружанне - DC :
30V
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
115V
серыял :
71
Стыль заканчэння :
Solder Lug
Схема на калоду :
6PDT
Тып мацавання :
Panel Mount
Тып прывада :
Flatted (3.17mm Dia)