51A22-01-1-16N-F Grayhill Inc. SWITCH ROTARY 16POS 150MA 115V
Выключальнікі
Нумар вытворцы:
51A22-01-1-16N-F
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
SWITCH ROTARY 16POS 150MA 115V
Стан RoHs:
Індэксныя прыпынкі :
Fixed
Асаблівасці :
Бягучы рэйтынг :
150mA (AC), 200mA (DC)
Глыбіня за панэллю :
18.77mm
Даўжыня прывада :
9.53mm
Кантакт Фініш :
Gold
Кантактны матэрыял :
Колькасць калод :
1
Колькасць пазіцый :
16
Колькасць палякаў на калоду :
1
Кут кідка :
22.5°
Намінальнае напружанне - DC :
28V
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
115V
серыял :
51
Стыль заканчэння :
Solder Lug
Схема на калоду :
SP16T
Тып мацавання :
Panel Mount
Тып прывада :
Flatted (3.17mm Dia)